You are here

#URBACTfest 2022 akcentai

Edited on

30 June 2022
Read time: 1 minute

Nesvarbu, ar dalyvavote, stebėjote internete, ar visai praleidote, štai keletas svarbiausių #URBACTfest 2022 akcentų.

Šių metų URBACT miestų festivalis buvo URBACT miestų sunkaus darbo ir projektų pasiekimų šventė, taip pat reali galimybė pasidalinti patirtimi, žiniomis ir įkvėpimu siekiant vis darnesnės miestų plėtros Europoje.

Peržiūrėkite kai kurias nuotraukas, vaizdo įrašus ir kitą turinį, kuriame užfiksuota dalyvių energija, dinamiškumas ir įsipareigojimas kurti Europos miestų tinklus ir keistis įvairiomis miesto plėtros temomis - nuo mobilumo iki miesto valdymo ar nuo skaitmeninių priemonių iki žiedinės ekonomikos.

Pradėkite žiūrėdami šį trumpą vaizdo įrašą, kuriame pamatysite svarbiausius šių metų festivalio akcentus. Urbact miestų festivalis vyko 2022 m. birželio 14-16 dienomis Pantine, Didžiojo Paryžiaus dalyje, Prancūzijoje ir pritraukė beveik 500 dalyvių, įskaitant daugiau nei 240 miestų. Šiais metais renginys siekė ambicingo tikslo tapti pirmuoju anglies dvideginio neutralumo mieste festivaliu, prie ko daugiausiai prisidėjo renginio vieta La Cité Fertile.

https://youtu.be/O-Q10OnRS1Q

#URBACTfest internete

Diskusijos neapsiribojo renginio dalyviais, nes visi galėjo prisijungti prie jų naudodami grotažymę #URBACTfest. Sužinokite, kuo renginyje dalijosi URBACT programa ir kiti dalyviai, ir nedvejodami atsakykite, dalinkitės ar meskite iššūkį bet kuriai iš aptartų idėjų!

URBACT socialinės žiniasklaidos kanaluose galite rasti pagrindinius pranešimus, nuotraukas ir vaizdo interviu su kai kuriais renginio dalyviais: